Könyvek: Történelem

Tételek száma: 115

Erdődy Gábor-Hermann Róbert: Batthyány - Szemere. [Bp.], 2002, Pannonica. Kiadói kartonált papírkötés.
18262.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Hóman Bálint, Csapody Csaba, Bakács István János, Nevelős Ágoston, Ember Győző, Belitzky János és Guillemot Katalin tanulmányai. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 88+68 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, "Magyar Lovaregyleti Levente Egyesület", jó állapotban.
18263.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kende Péter: Titkos magyar szolgálatok. Rege róka rejtem. hn., én., Hibiszkusz. Kiadói kartonált papírkötés
18264.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Joó Tibor: Mátyás és birodalma. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés
18265.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18266.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18267.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Harmadik kiadás. Reprint, Bp, 1988, AKV-MAECENAS. Kiadói kartonált papírkötésben.
18268.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Andor Mihály: Szegény Micsinay, Egy besúgó élete. Pécs, 2011, Jelenkor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18269.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Petrovácz István: Iparkodó magyarok. Gazdaságunk ezer éve. Bp.,2000,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
18270.

Kikiáltási ár:
800 Ft

18271.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe. Bp., 1937, Franklin. Kiadói papírkötésben.
18272.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Berend T. Iván: A történelem - ahogyan megéltem. Bp., 1997, Kulturtrade. Kaidói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
18273.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft