Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 167

Jelzés nélkül: Lanton játszó hölgy. Fa intarzia. Plexiüvegezett, kissé sérült fakeretben. 37x27 cm
11665.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Régebbi fa doboz, díszes historizáló fém veretekkel, kulcs nélkül, kissé kopott. 14,5×20,5x11 cm
11666.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzett fém szamovár állvánnyal. m: 43 cm
11667.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Bronz falikar, szárnyas griff madaras, új kábelezéssel, szecessziós üveg búrával. 16x15 cm
11668.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüstözött cukortartó, kopott, jelzett, d: 10 cm
11669.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Talpas ezüstözött kínáló, hibátlan üvegbetéttel, kopott, m: 22,5 cm
11670.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Szaru nyelű bot, pálca egzotafa. Szép állapot, h: 89cm
11671.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szaru nyelű bot, pálca ébenfa, fém gyűrűvel, markazitokkal ékítve, markazit hiányok. Szép állapot, h: 90cm
11672.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Tajtékpipa fej, jelzett: Weisz, korának megfelelő állapotban, h: 8,5 cm
11673.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
9

Antik filigrán afgán nomád gyűrű, zománcozott, fém, m:63
11674.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11675.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy méretű gyöngyökkel, h: 48-53 cm
11676.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft