https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 167

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Régi kínai, sárkány motívumos lakk váza, hibátlan, m: 17 cm
1
11617.

Régi kínai, sárkány motívumos lakk váza, hibátlan, m: 17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Japán lakkvázapár, jelzés nélkül, hibátlan, 1970-80 körül, m: 17,5 cm
1
11618.

Japán lakkvázapár, jelzés nélkül, hibátlan, 1970-80 körül, m: 17,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Iparművészeti zenélődoboz, vörösréz, fabetéttel, jelzés nélkül, működik, Lador svájci szerkezettel, 1960 körül, hibátlan. 17,5x17,5x4,5cm
1
11619.

Iparművészeti zenélődoboz, vörösréz, fabetéttel, jelzés nélkül, működik, Lador svájci szerkezettel, 1960 körül, hibátlan. 17,5x17,5x4,5cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Angol Art Deco kínáló, ezüstözött fém, jelzett, szép állapotban, d: 22 cm
1
11620.

Angol Art Deco kínáló, ezüstözött fém, jelzett, szép állapotban, d: 22 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Harcosok, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 31x29 cm
1
11621.

Harcosok, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 31x29 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Zenélő hölgyek, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 30,5x30,5 cm
1
11622.

Zenélő hölgyek, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 30,5x30,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: 7 női alak. Festett nepáli selyemkép, üvegezett fakeretben, 19x22 cm
1
11623.

Jelzés nélkül: 7 női alak. Festett nepáli selyemkép, üvegezett fakeretben, 19x22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm
1
11624.

Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Santuario della Santa Casa di Loreto, levélnehezék, üveg, kopásokkal, 1910 körül, d: 8 cm
1
11625.

Santuario della Santa Casa di Loreto, levélnehezék, üveg, kopásokkal, 1910 körül, d: 8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Keleti faragott fa ékszeres doboz, jade berakással, réz verettel 17x11 cm
1
11626.

Keleti faragott fa ékszeres doboz, jade berakással, réz verettel 17x11 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Különleges nagy méretű gyalu szép állapotban 25 cm
1
11627.

Különleges nagy méretű gyalu szép állapotban 25 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Antik osztrák ezüstözött alpakka tányér, alján bécsi kávéház (Wiener Kaffeehaus) monogramos jelzésével és "J. L. Hermann Wien" gyártói jelzéssel, peremén "Weingruber" felirattal. XIX. sz. vége körül. Kopott, d: 23,5 cm / Antique Austrian silver-plated Vienna Coffeehouse (Wiener Kaffeehaus) plate, made by J. L. Hermann Wien, in worn condition
1
11628.

Antik osztrák ezüstözött alpakka tányér, alján bécsi kávéház (Wiener Kaffeehaus) monogramos jelzésével és "J. L. Hermann Wien" gyártói jelzéssel, peremén "Weingruber" felirattal. XIX. sz. vége körül. Kopott, d: 23,5 cm / Antique Austrian silver-plated Vienna Coffeehouse (Wiener Kaffeehaus) plate, made by J. L. Hermann Wien, in worn condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz