Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 167
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2756340
11617
430
Antique
Régi kínai, sárkány motívumos lakk váza, hibátlan, m: 17 cm 2756376
11618
430
Antique
Japán lakkvázapár, jelzés nélkül, hibátlan, 1970-80 körül, m: 17,5 cm 2756384
11619
430
Antique
Iparművészeti zenélődoboz, vörösréz, fabetéttel, jelzés nélkül, működik, Lador svájci szerkezettel, 1960 körül, hibátlan. 17,5x17,5x4,5cm 2749885
11620
430
Antique
Angol Art Deco kínáló, ezüstözött fém, jelzett, szép állapotban, d: 22 cm 2694348
11621
430
Antique
Harcosok, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 31x29 cm 2694343
11622
430
Antique
Zenélő hölgyek, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 30,5x30,5 cm 2676328
11623
430
Antique
Jelzés nélkül: 7 női alak. Festett nepáli selyemkép, üvegezett fakeretben, 19x22 cm 2676330
11624
430
Antique
Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm 2743440
11625
430
Antique
Santuario della Santa Casa di Loreto, levélnehezék, üveg, kopásokkal, 1910 körül, d: 8 cm 2670360
11626
430
Antique
Keleti faragott fa ékszeres doboz, jade berakással, réz verettel 17x11 cm 2670354
11627
430
Antique
Különleges nagy méretű gyalu szép állapotban 25 cm 2732015
11628
430
Antique
Antik osztrák ezüstözött alpakka tányér, alján bécsi kávéház (Wiener Kaffeehaus) monogramos jelzésével és "J. L. Hermann Wien" gyártói jelzéssel, peremén "Weingruber" felirattal. XIX. sz. vége körül. Kopott, d: 23,5 cm / Antique Austrian silver-plated Vienna Coffeehouse (Wiener Kaffeehaus) plate, made by J. L. Hermann Wien, in worn condition Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft