Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 167
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2684866
11701
430
100
Antique
László Géza: Női arckép. Intarzia, fa. Jelzett. 29x19 cm 2714536
11702
430
Antique
Fém képkeret és katonai emlék tükör, m: 7,5-8,5 cm 2743482
11703
430
Antique
Só és bors szóró, fém, jelzett, kopott, m: 10,5 cm 2743524
11704
430
14000
Antique
1910-20 körül. Ibrány Takarékszövetkezet. Nyíregyházi kirend. Dátumos bélyegző. Kopott, m: 13,5 cm 2743447
11705
430
Antique
Régi fém fonott dobozka, kopott, 7x8cm 2743527
11706
430
Antique
IH monogramos, szecessziós pecsétnyomó, Ón. M: 8 cm 2743518
11707
430
Antique
7 darab miniatűr figura, király és püspök, m: 3 cm bronzírozott fém 2692299
11708
430
Antique
Kern svájci 16 darabos régi körző készlet, dobozban. 2692291
11709
430
Antique
Sütemény csipesz, jelzett alpakka, h: 19 cm 2692287
11710
430
Antique
Díszes sütemény lapát, kopásnyomokkal, h: 30 cm 2716051
11711
430
Antique
Bross, aranyozott fém, 1910-20 k., 4,5x3,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft