https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 167

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével. cca. 1957. Hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: "Vinum absinthi I. conficitur sic 20 sextaris vine mitte libr. 1. absinthi et resine et post dies decem: liqua et repone." / Az I. abszintbort így készítjük: öntsünk fel 20 liter bort. 1. abszint és gyanta, majd tíz nap múlva: szűrjük le és tároljuk.
1
11545.

Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével. cca. 1957. Hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: "Vinum absinthi I. conficitur sic 20 sextaris vine mitte libr. 1. absinthi et resine et post dies decem: liqua et repone." / Az I. abszintbort így készítjük: öntsünk fel 20 liter bort. 1. abszint és gyanta, majd tíz nap múlva: szűrjük le és tároljuk.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Miséző kehely és ostya tálka. Aranyozott ezüst, gravírozással, a kelyhen faberakással. Össz. bruttó: 484 g. Zárható, kulcsos díszdobozban, 23,5x16,5x15 cm
1
11546.

Miséző kehely és ostya tálka. Aranyozott ezüst, gravírozással, a kelyhen faberakással. Össz. bruttó: 484 g. Zárható, kulcsos díszdobozban, 23,5x16,5x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Tibeti buddhista Maitréja istenség, aranyozott cserép, talapzatában eredeti imatekercs, m: 7,5 cm
1
11547.

Tibeti buddhista Maitréja istenség, aranyozott cserép, talapzatában eredeti imatekercs, m: 7,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
EUR
,
137,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.
1
11548.

32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
EUR
,
137,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1917 lövedék munka, jelzett, ausztráliai háborús emlék, tiszti sapka?
1
11549.

1917 lövedék munka, jelzett, ausztráliai háborús emlék, tiszti sapka?

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
12 személyes süteményes villa és kés készlet. ezüstözött cizellált nyéllel 12 cm, monogramos, szép állapotban
1
11550.

12 személyes süteményes villa és kés készlet. ezüstözött cizellált nyéllel 12 cm, monogramos, szép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Zdzisław Walczak (1926 - 2001): ,,Weselisko jedzie" (Lakodalmi menet). Lengyel folklór festett üveg kép, fakeretben. Jelzett, 1970-80 körül. 29X62,5 cm
1
11551.

Zdzisław Walczak (1926 - 2001): ,,Weselisko jedzie" (Lakodalmi menet). Lengyel folklór festett üveg kép, fakeretben. Jelzett, 1970-80 körül. 29X62,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Ördöggolyós váza, faragott csont, hibátlan, m: 15,5 cm
1
11552.

Ördöggolyós váza, faragott csont, hibátlan, m: 15,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
EUR
,
118,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Scan Globe csillagkép földgömb, világítós. m: 44 cm
1
11553.

Scan Globe csillagkép földgömb, világítós. m: 44 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Aranyozott bronz kínáló, üveg betéttel, kopásnyomokkal, d: 30 cm
1
11554.

Aranyozott bronz kínáló, üveg betéttel, kopásnyomokkal, d: 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Moszkvai kazetta, fém, jelzett, kopásnyomokkal, működő zárral, kulccsal, 40x30x19cm
1
11555.

Moszkvai kazetta, fém, jelzett, kopásnyomokkal, működő zárral, kulccsal, 40x30x19cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Régi, nagyméretű utazóláda, hajós láda, XX. sz. eleje. Fa, fém veretekkel, zárral, kulcs nélkül. Korának megfelelő, kopottas állapotban, 87x54x63 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / PERSONAL COLLECTION ONLY!
1
11556.

Régi, nagyméretű utazóláda, hajós láda, XX. sz. eleje. Fa, fém veretekkel, zárral, kulcs nélkül. Korának megfelelő, kopottas állapotban, 87x54x63 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / PERSONAL COLLECTION ONLY!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz