Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 167

Bronz zsebóra tartó állvány antik hatású díszítéssel. Egy régi zsebórával (nem működik) 19x14 cm
11557.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

11558.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

EPNS angol füles tálca, ezüstözött, szép állapotban, jelzett, 68x39 cm
11559.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Mufle de Lion bronz bútordísz, 19. század, 10x13 cm
11560.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Iránytű XIX. sz. Carl Eduard Kraft, Bécs. Réz, fa, működik, 15x15 cm
11561.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Foochow / Fuzhou Lacquer vázapár. Díszített foltos piros rubin utánzással. Jelzés nélkül, hibátlan, Kína, 1980 körül. m: 30 cm
11562.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Choki Eishosai (ukiyo-e művész: Nakai Kan Izutsuban és a Fuseyaq gésa az Ogiyában. XX. századi reprodukciós fametszet, papír. Üvegezett keretben. Jelzett a nyomaton. 36x24cm
11563.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Cukorkás kehely. Rózsaszín üveg, kézzel festett, rajta ezüstözött pitiző kutya figura. Ezüstözött talppal.XIX. sz. Kopott. 30 cm
11564.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Mercedes, nagy méretű autómodell, fém, kopásokkal,hiányokkal, m: 26 cm
11565.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Régi szivarvágó madár formájú, gyufa tartóval. Réz. XIX. sz. 25 cm. Egy csavar hiánnyal
11566.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

2 db WMF szecessziós réz váza, kézzel készített, kopással, horpadással, jelzett, m:32 cm
11567.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Jugendstil szarvasos kínáló, zománc festett üvegbetéttel. Kopásokkal, m: 20 cm
11568.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft