Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 167

Feuerhand Superbaby Nr. 175, régi német petróleum lámpás, viharlámpa, 1940 körül. Fém, üveg, jelzett, korának megfelelő, rozsdafoltos állapotban, m: 19 cm / Vintage German lantern
11653.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Orféar Paris art deco díszdoboz, ón, tetején az Eiffel-tornyot ábrázoló plasztikával, belül tükörrel. Jelzett, korának megfelelő kopásokkal, 11x8,5x5 cm
11654.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Antik, XIX. sz. végi fotóalbum, dombornyomott, historizáló ornamentikával díszített bőrkötésben, tetején monogrammal gravírozott réz verettel, aranyozott albumélekkel, fém csattal, belseje sérült és kissé foltos, 28x22x6,5 cm
11655.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
13

Antik, XIX. sz. végi fotóalbum, dombornyomott, historizáló ornamentikával díszített bőrkötésben, aranyozott albumélekkel, sérült gerinccel, kopott borítóval, 31,5x25x5 cm
11656.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Antik, XIX. sz. végi fotóalbum, kopott egészvászon kötésben, réz veretekkel díszített, aranyozott albumélekkel, réz csattal, belseje helyenként kissé sérült , 28x22x6,5 cm
11657.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
13

Simon Waldstein bécsi színházi látcső, korának megfelelő állapotban. 10x9cm
11658.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tűgobelines retró fém hamutál, 8x16 cm
11659.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Fém retró doboz, 9x14cm
11660.

Fém retró doboz, 9x14cm

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Szovjet fém gyertyatartó, kopásokkal, m: 15,5 cm
11661.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Darumadaras réz falidísz, 32x14,5cm
11662.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Vadász pipatórium, agancs. h: 30 cm
11663.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tibeti buddhista zarándok miniatűr szentkép, cserép, sérült, 42x32 mm
11664.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft