Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 216

Ezüst (Ag) kígyós nyaklánc és karlánc 16,93 g
19109.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

Ezüst (Ag) virágos bross 6,61 g
19110.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17

Ezüst(Ag) csüngős fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 6,07 g
19111.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár gyöngyház díszítéssel, jelzett, 1,5×2 cm, bruttó: 6,12 g
19112.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 8,59 g
19113.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, 1,5×1,1 cm, bruttó: 5,34 g
19114.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11

Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzett, 2×1,8 cm, bruttó: 7,52 g
19115.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, virágos függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,38 g
19116.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

19117.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19118.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) köves medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 9,73 g
19119.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc medállal, fülbevalópár és gyűrű, jelzett, bruttó: 11,88 g
19120.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft