Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 216

Ezüst(Ag) fonott nyaklánc medállal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 5,7 g
19097.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

19098.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst (Ag) Keresztelőpohát, kopott, jelzett, nettó: 57g, m: 8 cm
19099.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13

Arany (Au) 14 K gyöngyös függő, brillekkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 2,3 g
19100.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ezüst(Ag) vadász kitűző, 2 db, jelzett, h: 5,5 cm, nettó: 4,95 g
19101.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Arany (Au) 14K gyöngyökkel díszített fülbevalópár, jelzett, d: 0,8 cm, bruttó: 2,3 g
19102.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst (Ag) női cigarettatárca, jelzett, kopott, bruttó 59g, 1x5x8cm
19103.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19104.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

19105.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc borostyán medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7,79 g
19106.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst (Ag) kígyóbőr nyaklánc. 8 g
19107.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, kopott, nettó: 8g, h: 40 cm.
19108.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft