Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 216

Ezüst (Ag) borítású levélnehezék vikinghajó motívummal. Jelzés nélkül, dobozában, bruttó: 217 g, d: 7,5 cm
19084.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9

Ezüst (Ag) hat személyes süteményes evőeszköz készlet, ezüst nyelű rozsdamentes acél késekkel, össz. bruttó: 972 g. Jelzett, kissé sérült, kopott tartódobozban, 34,5x26 cm
19085.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
21

Ezüst (Ag) nyelű süteményes kés és kanál készlet 6+6 db Jelzett. 18 cm, 15 cm
19086.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

19087.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) Gyertyatartó. Jelzett. nettó: 364 g, m: 36 cm
19088.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

19089.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel. Jelzett, bruttó 681 g, 14x19x6 cm
19091.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Arany (Au/14k) Tahiti gyöngy medál, vastag lüszter réteggel, arany medálalap. A gyöngy kerek, hiba mentes. d: 16 mm, minősége: AAA. Jelzett.
19092.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst(Ag) tojástartó, jelzett, d: 9,5 cm, m: 6,5 cm, nettó: 73,2 g
19093.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst(Ag) gyümölcsmintás tálka, jelzett, 20×10 cm, nettó: 69 g
19094.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
10

Ezüst (Ag) díszkanál Baden-Baden címerével. Jelzett. h: 11cm bruttó:8,9 g
19095.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) díszkanál Velence jelképével. h: 11,5cm Jelzett. nettó: 8,8 g
19096.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft