Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 216

Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc (majdnem a kapocsnál egy csomóval) medállal, fülbevalópár és gyűrű, jelzett, bruttó: 20,82 g
19121.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc függővel, fülbevalópár, karperec, gyűrű, jelzett, bruttó: 37,92 g
19122.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ezüst(Ag) miniatűr bicikli, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 24,06 g
19123.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) türkizszínű kővel és markazittal díszített gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 5,24 g
19124.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, 2 db, jelzett, méret: 55 és 56, bruttó: 2,48 g
19125.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, kopott, nettó: 7g, h: 40 cm.
19126.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Arany (Au/9k) gránáttal ékített bross, egyik kő csorba, jelzés nélkül, kopott, bruttó: 4g, h: 6cm
19127.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

19128.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) keretes fényképtartó, kopott, jelzett, bruttó: 23g, 5,5cm
19129.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) gyűszű, kék üveggel ékítve, horpadt, kopott, jelzett, bruttó: 4g, 2cm
19130.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) gilosált szelence, jelzett, kopott, nettó:54g, 1x5x8cm
19131.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) vegyes nyakláncok, karkötő, jelzett, bruttó: 49g, vegyes méretben.
19132.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft