Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 216

Ezüst(Ag)hálós, áttört gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,67 g
19181.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár piros kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 13,06 g
19182.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) patkós fülbevalópár, jelzett, d: 0,5 cm, bruttó: 1,25 g
19183.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) színes kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 2,84 g
19184.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,07 g
19185.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) markazittal és türkizszínű kővel díszített fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,38 g
19186.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) fülbevalópár, gyöngyház díszítéssel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,5 g
19187.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 5,27 g
19188.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár apró kövekkel és lógóval, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 1,78 g
19189.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) szivárványos fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,53 g
19190.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 1 cm, bruttó: 1,93 g
19191.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) ékszerszett, gyűrű és fülbevalópár lila kövekkel, jelzett, gyűrűméret: 58, bruttó: 15,98 g
19192.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft