Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

13911.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13912.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13913.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

2 db könyv-Zilahy Lajos: Versek; Szépapám szerelme. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13914.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13915.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

B.Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél szakadt, címlap szakadt, egyébként jó állapotban.
13916.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13917.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13918.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13919.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Kolozsvár, É.N., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kiadás, 88 p.+ 60 darab egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációval. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. A kötése némileg sérült.
13920.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13921.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13922.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft