Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1247588
13923
273
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 1259754
13924
273
Colligatum. Ferizáde dala. Irta Eynaud Albert. Bp., 1877, Franklin. 57 p. Lúdas Matyi. Komikai elbeszélés. Írta Fazekas Mihály. Bp., 1904 Franklin. 56 p. Dorottya. Írta Csokonai Vitéz Mihály. Bp., 1896, Franklin. 111 p. Jókai Mór: A bűntárs. Bp., 1907, Franklin. 111p. Ennek utolsó lapja hiányzik. Korabeli, gerincén sérült félvászonkötésben. 1131143
13925
273
Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott karton kötésben 1335792
13926
273
Híres szerelmesek. Budapest, 1902, Franklin-Társulat. Egészvászon kötésben 1342368
13927
273
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1335832
13928
273
Oswald Spengle: Gép és ember. Egy új életfilozófia gondoltai. Budapesten az 1932. évben. Kiadói papír kötésben. 1340164
13929
273
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötéseben. 1390411
13930
273
Takács Róbert: Emberevők. Fejezetek egy vámpír-, és boszorkányvadász naplójából. Szeged, 2009, Bába Kiadó, 159 p. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált! 1390421
13931
273
Füzesy Zoltán: Ökölország és királyi. Budapest, é.n. (1983),Sportpropaganda Vállalat, 156 p.+60 t. Kiadói papírkötés. Számos képpel illusztrálva. A borítója maszatos. 1393231
13932
273
Murányi Sándor Olivér: Zordok a székely szamuráj. A szerző dedikációjával. Pozsony, 2012, Kalligram. Kiadói kemény kötésben fedőborítóval. 1393256
13933
273
Nagy Pál: Journal-in-time él(e)tem. Budapest, 2001, Kortárs Kiadó. Szerző által dedikált példány! Kiadói karton kötésben. 1350359
13934
273
Wanghofer, Emmi: Bodybuilding für Frauen. Den Körper formen durch Muskeltraining. Niederhausen, 1995, Falken. Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft