Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

13961.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13962.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13963.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

id. Ábrányi Kornél: Életemből és emlékeimből. Budapest, 1897, Franklin-Társulat. Fűzött papírkötés, 368 p. Megviselt állapotban. A borítója szakadozott. A gerince és a kötése sérült.
13964.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

13965.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13966.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13967.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Csurka István könyvek, 3db: Moór és Paál, Vasárnapi jegyzetek, Hét tonna dollár.
13968.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13969.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

13970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Krúdy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Budapest, 1916, Singer és Wolfner, 155 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
13971.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A Rákosi-Per. Budapest, 1950, Szikra, 593 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Volt könyvtári példány!
13972.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft