https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Beke Manó: Sophia Kovalevska. Női arcképek 3, dr. Görög Imre szerk., Budapest, Fővárosi Könyv- és Lapkiadó R.T. Illusztrált kiadói papír kötésben
1
13985.

Beke Manó: Sophia Kovalevska. Női arcképek 3, dr. Görög Imre szerk., Budapest, Fővárosi Könyv- és Lapkiadó R.T. Illusztrált kiadói papír kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Robert Browning: Amerre pippa jár. Dráma. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papír kötésben szakadozott szélekkel.
1
13986.

Robert Browning: Amerre pippa jár. Dráma. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papír kötésben szakadozott szélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar muzsika hőskora és jelene történelmi képekben sok képpel, rajzzal és kótapéldával.. Szerk. dr. Batizi László.  Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné kiadása. 401 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, a borítótáblán Beck Ö. Fülöp hármasplakettjével.
1
13987.

A magyar muzsika hőskora és jelene történelmi képekben sok képpel, rajzzal és kótapéldával.. Szerk. dr. Batizi László. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné kiadása. 401 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, a borítótáblán Beck Ö. Fülöp hármasplakettjével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.
1
13988.

Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner.  VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
1
13989.

Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. 153 p. Kiadói papírkötésben.
1
13990.

Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. 153 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Móricz Zsigmond: Mese a zöld füvön. Elbeszélések. Bp., 1915, Athenaeum. 186 p. Későbbi félvászon kötésben. Első kiadás!
1
13991.

Móricz Zsigmond: Mese a zöld füvön. Elbeszélések. Bp., 1915, Athenaeum. 186 p. Későbbi félvászon kötésben. Első kiadás!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Koroda Miklós: Vakarócska. Karácsonyi kaland égen és földön. Kádár Béla rajzaival! Bp., 1945. Anonymus. 91 p.  Összesen 8 egész oldalas, és 13 szövegközti rajzzal. Kiadói papírkötésben. Több lapon halvány ázásnyom.
1
13992.

Koroda Miklós: Vakarócska. Karácsonyi kaland égen és földön. Kádár Béla rajzaival! Bp., 1945. Anonymus. 91 p. Összesen 8 egész oldalas, és 13 szövegközti rajzzal. Kiadói papírkötésben. Több lapon halvány ázásnyom.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jean-Richard Bloch: ... és tsa. Bp., 1934, Tabor. Kiadói félvászonkötésben.
1
13993.

Jean-Richard Bloch: ... és tsa. Bp., 1934, Tabor. Kiadói félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ráth-Végh István: A házasság regényes életrajza. Bp., 1942, Cserépfalvi. 233 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!
1
13994.

Ráth-Végh István: A házasság regényes életrajza. Bp., 1942, Cserépfalvi. 233 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és nyomdai R.-T. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 116 p. A gerince szakadozott, sérült. A címlapja szakadt. Egyes lapszélek szakozottak, mások foltosak. A kötése sérült, a könyvből egy ív kijár (97-112 p.).
1
13995.

Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és nyomdai R.-T. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 116 p. A gerince szakadozott, sérült. A címlapja szakadt. Egyes lapszélek szakozottak, mások foltosak. A kötése sérült, a könyvből egy ív kijár (97-112 p.).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Braun Róbert: Régi és új milliomosok Amerikában.  Politika és Társadalom 2. Budapest, É.N. , Révai-Kiadás. Foltos kiadói egészvászon borító, 267 p.
1
13996.

Dr. Braun Róbert: Régi és új milliomosok Amerikában. Politika és Társadalom 2. Budapest, É.N. , Révai-Kiadás. Foltos kiadói egészvászon borító, 267 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz