B.Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, f... https://www.darabanth.com/hu/273-Gyorsarveres/273.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~36/BEotvos-Jozsef-Gondolatok-Bp-1894-Rath-Mor-Kiadoi-aranyozott-festett-egeszvaszon-ko~II1390444
1390444
13916
273
Leírás: B.Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél szakadt, címlap szakadt, egyébként jó állapotban.
: vörös_iván