https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.
1
13815.

Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941.  Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.
1
13816.

Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941. Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú
1
13817.

Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Geréb László: Mátyás király lantosa. Bp., 1940, Dante. 164 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben. A gerincvászon hosszanti irányban felszakadt, elvált.
1
13818.

Geréb László: Mátyás király lantosa. Bp., 1940, Dante. 164 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben. A gerincvászon hosszanti irányban felszakadt, elvált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.
1
13819.

Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tóth Sándor: Szöcske kisasszony. Bp., é.n., Lampel R. 190 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
1
13820.

Tóth Sándor: Szöcske kisasszony. Bp., é.n., Lampel R. 190 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé ázott fedőborítóval
1
13821.

Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé ázott fedőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ernyes Mihály: A magyar rendőrség története. I. Budapest, 2002, Belügyminisztérium. Kiadói műbőr kötésben
1
13822.

Ernyes Mihály: A magyar rendőrség története. I. Budapest, 2002, Belügyminisztérium. Kiadói műbőr kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban!
1
13823.

Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Baloghy Mária: Lányok könyve. Bp., é.n., Athenaeum. Benedek Kata 190 rajzával. 274 p. Kiadói illusztrált félvászonkötésben.
1
13824.

Baloghy Mária: Lányok könyve. Bp., é.n., Athenaeum. Benedek Kata 190 rajzával. 274 p. Kiadói illusztrált félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1912. Bp. 1912, Nyugat. 368 p. A kötést és az előzéklapokat Kozma Lajos rajzolta. Aranyozott kiadói, szecessziós egészvászon-kötésben. A kötetben többek között Ady Endre, Csáth Géza, Kaffka Margit, Móricz Zsigmond, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső és Krúdy Gyula művei találhatók. Kopottas-foltos, nedvességtől kifakult egészvászon-kötésben.
1
13825.

Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1912. Bp. 1912, Nyugat. 368 p. A kötést és az előzéklapokat Kozma Lajos rajzolta. Aranyozott kiadói, szecessziós egészvászon-kötésben. A kötetben többek között Ady Endre, Csáth Géza, Kaffka Margit, Móricz Zsigmond, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső és Krúdy Gyula művei találhatók. Kopottas-foltos, nedvességtől kifakult egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Bp., é.n., Dr. Szabó (Légrády) 219 p. Kiadói félvászonkötésben. Gerincén apró sérüléssel.
1
13826.

W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Bp., é.n., Dr. Szabó (Légrády) 219 p. Kiadói félvászonkötésben. Gerincén apró sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz