Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 262

13973.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13974.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

13975.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13976.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13977.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

13978.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13979.

Richard Halliburton: Varázscsizmában a Föld körül
ford.: Görög Imre Bp. é.n; Tolnai. 224 p. Kiadói ill. kartonborítóban.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13980.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13981.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötésben, illusztrációkkal, jó állapotban.
13982.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13983.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Negyedik kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 276 p.  Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. A gerincen lévő sorszám téves.
13984.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft