Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 262

Vizsolyi Biblia 1590 I-II. Hasonmás kiadás, kísérőfüzet nélkül. Bp., 1981, Helikon. Díszes, dombornyomott kiadói egészbőr kötésben. Apróbb kopásnyomokkal.
14009.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Balassa Iván, Ortutay Gyula: Magyar Néprajz. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, szép állapotú fedőborítóval.
14010.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet II. Bp., 1905, Franklin. 914 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.
14011.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet IV. Bp., 1911, Franklin. 746 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.
14012.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I. Bp., 1903, Franklin. 742 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. A gerinc hosszanti irányban sérült, kissé levált.
14013.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 "A" július-december. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászonkötésben.
14014.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nagy Béla: Fradi futballévszázad. 600 képpel. Bp., 1994, Trio. 317 p. Kiadói illusztrált keménykötésben.
14015.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

W. M. Thackeray: Sznobok könyve. Esszék, vázlatok, levelek I-II. Thackeray  művei. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói, számozott nyl-kötésben, Kiváló állapotban.
14016.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

W. M. Thackeray: A virginiai testvérek I-II. Thackeray  művei. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói, számozott nyl-kötésben, sarkainál kisebb kopásokkal.
14017.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Zeitschrift der Büchergilde Gutenberg. Dez. 1934. Nr. 12. Wien, 1935, Gutenberg. 208 p. Korabeli egészvászon-kötésben, számos képpel.
14018.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Eredeti kiadói papírkötésben.
14019.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVIII. kötet. III. Rikhárd király. Pest, 1867, Kisfaludy T. Eredeti kiadói papírkötésben.
14020.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft