Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 262

Arany János kisebb költeményei. I. köt. Pest, 1856, Heckenast Gusztáv. Későbbi kopottas, enyhén sérült félvászonászon-kötésben. Első kiadás!
13937.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13938.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13939.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Felelet gróf Széchenyi Istvánnak [Kossuth Lajostól]. Pest, 1841, Landerer és Heckenast. A címlapon Kossuth neve kivakarva. Kissé kopott félvászon kötésben, helyenként foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
13940.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Sinclair Lewis: Sam Dodsworth Európában I-II. Bp., 1937, Pantheon. 255+260 p. Korabeli, ízlésesen díszített félbőrkötésben.
13941.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ujhelyi Nándor: Tabán. Budapest, 1917, Singer és Wolfner. Modern egészvászon kötésben.
13942.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16

Wolkenberg Alajos: az okkultizmus és spiritizmus multja és jelene. Budapest, 1923, Szent-István-Társulat. Kiadói papír kötésben, gerinc borító hiányzik.
13943.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ráth-Végh István: Új butaságok az emberiség kultúrtörténetéből. Bp., 1939, Cserépfalvi. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
13944.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt!
13945.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13946.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13947.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13948.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft