Eötvös József: Reform. 2. kiad. Pest, 1868, Ráth Mór. Kicsit laza, kopott félvászonkötésben, a gerincen a vászon felszakadt, hiányos. Belül jó állapotban.
Felelet gróf Széchenyi Istvánnak [Kossuth Lajostól]. Pest, 1841, Landerer és Heckenast. A címlapon Kossuth neve kivakarva. Kissé kopott félvászon kötésben, helyenként foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
Wolkenberg Alajos: az okkultizmus és spiritizmus multja és jelene. Budapest, 1923, Szent-István-Társulat. Kiadói papír kötésben, gerinc borító hiányzik.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Hetedik kiadás. Bp., 1884, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.