Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 262

13949.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13950.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

13951.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13952.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13953.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13954.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13955.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Zrínyi Miklós munkái. Első, a szerző kiadatlan prózai műveivel kiegészített kiadás. Sajtó alá rendezte Kazinczy Gábor és Toldy Ferenc. Pest, 1853. Emich. 420 h. Két rézmetszetű képpel és egy kőnyomattal, valamint egy kézírás facsimilével. Korabeli kopottas félbőr kötésben. A címlap hiányzik.
13956.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Száz magyarok könyvei VII. kötet. Bp., é.n., Légrády. Kiadói kopottas félvászonkötésben, a gerinc kissé sérült. A címlap hiányzik. Érvénytelen könyvtári pecséttel.
13957.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Grätzer József: Sicc. Szórakoztató Időtöltések Cseles Csalafintaságok. Hauswirth Magda rajzaival. Ötödik kiadás. Bp., 1937, Színházi Élet. (Athenaeum ny.) 112 p. Szövegközti ábrákkal. Néhány rejtvény kitöltve, kiszínezve.. Kiadói kopottas, kissé merev tartású félvászonkötésben.
13958.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Erkel Ferencz emlékkönyv. Születésének századik évfordulójára írók és tudósok közreműködésével szerk. Fabó Bertalan. Másfélszáz képpel és hasonmással. Bp., 1910, "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a gerinc elszíneződött, belül azonban jó állapotban.
13959.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13960.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft