Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 262

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Ötödik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 268 p.  Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
13985.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13986.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13987.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Galeottus Martius Narniensis, De egregie, sapienter, iocose dictis ac factis regis Mathiae [...], ed., Ladislaus Juhász, Lipsiae, 1934, Teubner. (BSMRAe) Kiadói papírkötésben.
13988.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Cicero: De oratore, für den Schulgebrauch, erklärt von Karl Wilhelm Piderit. Lepizig und Berlin, 1878, Teubner. Korabeli félvászonkötésben.
13989.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Colligatum kötet. M. Tullii Ciceronis: De Officiis libri tres. Editio stereotypia. Recognovit C. F. W. Müller. Lipsiae, 1901, Teubner. Hozzákötve: M. Tullii Ciceronis: Tusculanarum disputationum libri quinque. Editio stereotypia. Recognovit C. F. W. Müller. Lipsiae, 1904, Teubner. Korabeli, gerincén sérült, laza félvászonkötésben.
13990.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13991.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13992.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13993.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Bokodi Béla: 30 nap a föld alatt. Bp., 1967. Sport
13994.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1918 Kincses Kalendáriom. A gyakorlati élet általános útmutatója. 22. évf. Bp., Rákosi Jenő. Érdekes, az első világháborúval kapcsolatos írásokkal, képekkel. Kicsit kopott, díszes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13995.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13996.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft