Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 262

Selma Lagerlöf: Az Antikrisztus csodái. Bp., é.n., Franklin. 337 p. Kiadói félvászonkötésben. Gerincén enyhe szakadás.
14033.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

14034.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Révai Nagy lexikona 1, 2, 3, 5. kötet. Hasonmás kiadás. Bp., 1992, Babits Kiadó. Kiadói vászonkötésben
14035.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Sämmtliche Predigten, welche vor dem Könige in Frankreich Ludwig XIV., sind gehalten worden: Aus dem Französischen übersetzt. Theil 6. Dresden, 1763, Walther. 553 p. Korabeli, sérült-hiányos bőrkötésben.
14036.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Próza és vers. Gyakorlókönyv kezdő színésznövendékek részére. Bp., 1930, Athenaeum. 326 p. Korabeli egészvászon-kötésben, néhány lap sérült.
14037.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-III. Bp., 1892, Ráth Mór kiadása (Athenaeum nyomda). Kiadói aranyozott vászonkötésben.
14038.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Hans E. Kinck: A pap. Bp., é.n., Révai. Kiadói, gerincén kissé hiányos papírkötésben.
14039.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

14040.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

14041.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

14042.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
14043.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

14044.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft