Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 68

Magyar legendárium. Eredetiekből fordította: Tormay Cecilia, fametszetű képekkel Molnár C. Pál díszítette. Készült a Könyvbarátok Szövetsége számára. Bp., 1931, K.M. Egyetemi Ny. 134 p. 32 szövegközti fametszetű képpel, könyvdísszel. Kiadói, illusztrált, aranyozott félpergamen-kötésben.
13201.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Mészáros László: A történelmi Magyarország. Szent Istvántól Trianonig. Bp., 2007, Officina. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
13202.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14

The Art of Ceramics. European Ceramic Design 1500-1830.  New Haven,  2001, Yale University Press. 256 p.
13203.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

The Sanpaolo Art Collection. Edited by Ana Coliva. Milan, 2003, Silvana Editoriale. 319 p. Kiadói dobozában.
13204.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

World Ceramics. An illustrated history edited by Robert J. Charleston. New Jersey, 1968, Chartwell Books. 352 p.
13205.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Muther Richard: A festőművészet története. I-II. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotba.
13206.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Budapesti, 1984, Képzőművészeti Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben.
13207.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csatkai Endre: Sopron. (Magyar Műemlékek) Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. Számos képpel.
13208.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bierbauer Virgil: A magyar építészet története. 54 képmelléklettel. Budapest, 1937, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben.
13209.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete II. rész. Bp., 1911, Nágel Ottó. 103 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
13210.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Székely András: Az ókori Kelet művészete. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Budapest, 1983, Képzőművészeti Kiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13211.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gy. Szabó Béla: Mexikói tél. Útivázlatok. Kolozsvár-Napoca, 1974, Dacia Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13212.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft