Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 68
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1285752
13201
260
Books: Architecture, Art
Magyar legendárium. Eredetiekből fordította: Tormay Cecilia, fametszetű képekkel Molnár C. Pál díszítette. Készült a Könyvbarátok Szövetsége számára. Bp., 1931, K.M. Egyetemi Ny. 134 p. 32 szövegközti fametszetű képpel, könyvdísszel. Kiadói, illusztrált, aranyozott félpergamen-kötésben. 1285039
13202
260
Books: Architecture, Art
Mészáros László: A történelmi Magyarország. Szent Istvántól Trianonig. Bp., 2007, Officina. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. 1284998
13203
260
Books: Architecture, Art
The Art of Ceramics. European Ceramic Design 1500-1830. New Haven, 2001, Yale University Press. 256 p. 1285018
13204
260
Books: Architecture, Art
The Sanpaolo Art Collection. Edited by Ana Coliva. Milan, 2003, Silvana Editoriale. 319 p. Kiadói dobozában. 1285033
13205
260
Books: Architecture, Art
World Ceramics. An illustrated history edited by Robert J. Charleston. New Jersey, 1968, Chartwell Books. 352 p. 1285149
13206
260
Books: Architecture, Art
Muther Richard: A festőművészet története. I-II. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotba. 1279634
13207
260
Books: Architecture, Art
Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Budapesti, 1984, Képzőművészeti Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben. 1250724
13208
260
Books: Architecture, Art
Csatkai Endre: Sopron. (Magyar Műemlékek) Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. Számos képpel. 1285338
13209
260
Books: Architecture, Art
Bierbauer Virgil: A magyar építészet története. 54 képmelléklettel. Budapest, 1937, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben. 1280192
13210
260
Books: Architecture, Art
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete II. rész. Bp., 1911, Nágel Ottó. 103 p. Kiadói egészvászon-kötésben. 1284864
13211
260
Books: Architecture, Art
Székely András: Az ókori Kelet művészete. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Budapest, 1983, Képzőművészeti Kiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben. 1215576
13212
260
Books: Architecture, Art
Gy. Szabó Béla: Mexikói tél. Útivázlatok. Kolozsvár-Napoca, 1974, Dacia Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft