https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 68

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bretus Imre: Megpróbálni élni... Kemény Judit 1918-2009. Budapest, é.n., Artendo. Illusztrált kiadói kemény kötésben fedőborítóval. Szép állapotban.
1
13225.

Bretus Imre: Megpróbálni élni... Kemény Judit 1918-2009. Budapest, é.n., Artendo. Illusztrált kiadói kemény kötésben fedőborítóval. Szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Michael Koetzle, Uwe Scheid: Naughty Paris. Köln, 1994, Benedikt Taschen. Fotókkal teli kiadvány.
1
13227.

Michael Koetzle, Uwe Scheid: Naughty Paris. Köln, 1994, Benedikt Taschen. Fotókkal teli kiadvány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
17
 
Csörgeő-Sevcsik: Fotóhibák. Bp., 1967, Műszaki. kiadói papírkötésben.
1
13228.

Csörgeő-Sevcsik: Fotóhibák. Bp., 1967, Műszaki. kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
The Studio, An illustrated Magazine of Fine and Applied Art. Bekötött számok az 52-55 évfolyamokból.  Egy-két melléklet hiányzik. Korabeli vászonkötésben, számos érdekes műmelléklettel.
1
13229.

The Studio, An illustrated Magazine of Fine and Applied Art. Bekötött számok az 52-55 évfolyamokból. Egy-két melléklet hiányzik. Korabeli vászonkötésben, számos érdekes műmelléklettel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sándy Gyula: Tetőszerkezetek - ácsmunkák. Magyar építőművészet. Bp., é.n., Magyar Építőművészet Kiadóvállalat. Számos mérnöki rajzzal. Kiadói, szakadozott kartontokban.
1
13230.

Sándy Gyula: Tetőszerkezetek - ácsmunkák. Magyar építőművészet. Bp., é.n., Magyar Építőművészet Kiadóvállalat. Számos mérnöki rajzzal. Kiadói, szakadozott kartontokban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Derkovits, Gyula: 1514: une série de gravures sur bois. Bp., [1948], Szikra. 11 db fametszetről készült reprodukció, francia nyelvű bevezetővel, hiánytalan, papír mappában, jó állapotban.
1
13231.

Derkovits, Gyula: 1514: une série de gravures sur bois. Bp., [1948], Szikra. 11 db fametszetről készült reprodukció, francia nyelvű bevezetővel, hiánytalan, papír mappában, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
1
13232.

Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Czímer Károly: A művelődés és művészet története mindkét nembeli ifjúság számára. Bp. 1897. Franklin. 192 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
1
13233.

Czímer Károly: A művelődés és művészet története mindkét nembeli ifjúság számára. Bp. 1897. Franklin. 192 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1982, Coorvina. Kiadói modern keménykötésben.
1
13234.

Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1982, Coorvina. Kiadói modern keménykötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13235.

Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Kudelich Lajos: A hely szelleme. Felsőerek 1995-1997. Bp., 2002, Interart. Számos érdekes fényképpel. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13236.

Kudelich Lajos: A hely szelleme. Felsőerek 1995-1997. Bp., 2002, Interart. Számos érdekes fényképpel. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Morelli, M (szerk.): Királyi paloták. Bp., é.n., Alexandra.   Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval, szép állapotban.
1
13237.

Morelli, M (szerk.): Királyi paloták. Bp., é.n., Alexandra. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz