Leonardo da Vinci. Az életmű legátfogóbb ismertetése angol nyelven, 1635 illusztrációval és 20 egész oldalas színes táblával. / The most complete and authoritative work on Leonardo so far in English Language. 1635 illustrations and and 20 full colour plates. Novara, Istituto Geografico De Agostini, 1996. 534 p.
Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla illusztrációkkal. Fametszetekkel díszített kiadvány, dúcon jelzett. Kissé foltos fedőborítóval, 43x33cm
Dr. Sikota Győző, Zsolnay Teréz, Zsolnay Margit: Zsolnay a gyár és a család története. 1863-1973. Bp., 1974. Corvina. Számos illusztrációval, illetve védjegyekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, egy helyütt elszakadt védőborítóval.
Gosudarstvennaya Tret'yakovskaya Galereya. Moszkva, 1959, Izogiz (Hudozhestvennie sokrovishcha SSSR). A moszkvai Állami Tretyjakov Galéria festményei, sok színes, ill. fekete-fehér illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Gold der Awaren der Goldschtatz von Nagyszentmiklós. Magyar Nemzeti Múzeum, Budapest, 2002, Helikon. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szép állapotban.