Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 68

CCV. Kunstauktion 9. bis 17. Dezember 1910. Szemere Miklós gyűjteményének árverési katalógusa Katalog der Sammlung Nicolas de Szemere: Arbeiten in Email, Gold, Silber, Bijours, Ringe, Goldmünzen, Textilien, Perser Teppiche ... ;  Wien, 1910, K.K. Versteigerungsamt. 56 táblányi képmelléklettel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Érvénytelen könyvtári pecséttekkel.
13213.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Radics Vilmos: Képszerkesztés, sajtófotó. Bp., 1983, MÚOSZ. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13214.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Leonardo da Vinci. Az életmű legátfogóbb ismertetése angol nyelven, 1635 illusztrációval és 20 egész oldalas  színes táblával. / The most complete and authoritative work on Leonardo so far in English Language. 1635 illustrations and and 20 full colour plates. Novara, Istituto Geografico De Agostini, 1996. 534 p.
13215.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla illusztrációkkal. Fametszetekkel díszített kiadvány, dúcon jelzett, 43x33cm
13216.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla illusztrációkkal. Fametszetekkel díszített kiadvány, dúcon jelzett. Kissé foltos fedőborítóval, 43x33cm
13217.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Walther Heering dr.: Das Kunstlich Buch. Harzburg, 1935, dr. Walther Heering Verlag
13218.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Sikota Győző, Zsolnay Teréz, Zsolnay Margit: Zsolnay a gyár és a család története. 1863-1973. Bp., 1974. Corvina. Számos illusztrációval, illetve védjegyekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, egy helyütt elszakadt védőborítóval.
13219.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gosudarstvennaya Tret'yakovskaya Galereya. Moszkva, 1959, Izogiz (Hudozhestvennie sokrovishcha SSSR). A moszkvai Állami Tretyjakov Galéria festményei, sok színes, ill. fekete-fehér illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13220.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Koczogh Ákos: Textil. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Mai magyar iparművészet). Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13221.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Koczogh Ákos: Kerámia, porcelán, üveg. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Mai magyar iparművészet). Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13222.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11

Mai magyar népi művészet. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13223.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gold der Awaren der Goldschtatz von Nagyszentmiklós. Magyar Nemzeti Múzeum, Budapest, 2002, Helikon. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
13224.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft