https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 68

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1962, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
1
13238.

Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1962, Corvina. Kiadói vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Theodore Müller: München múzeumai. Bp., 2004, Corvina. 166 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos fotóval.
1
13239.

Dr. Theodore Müller: München múzeumai. Bp., 2004, Corvina. 166 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos fotóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Denis Rouart, Momcilo Stevanovic: Ismeretlen Degas és Renoir művek. Belgrad, 1964, Jugoslavija. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13240.

Denis Rouart, Momcilo Stevanovic: Ismeretlen Degas és Renoir művek. Belgrad, 1964, Jugoslavija. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.
1
13241.

Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító sérült.
1
13242.

Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Művészet dióhéjban - Ötven remekmű alapján. Bp., 1982, Corvina. Kiadói modern keménykötésben.
1
13243.

Művészet dióhéjban - Ötven remekmű alapján. Bp., 1982, Corvina. Kiadói modern keménykötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben. Több helyütt javított példány.
1
13244.

Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben. Több helyütt javított példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Játékfilmjegyzék. A forgalomban levő filmektől 1957. decemberig. Miskolc, 1958, Borsodmegyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói keménykötésben.
1
13245.

Játékfilmjegyzék. A forgalomban levő filmektől 1957. decemberig. Miskolc, 1958, Borsodmegyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói keménykötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben.
1
13246.

Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db 1945 előtti, fotóművészettel kapcsolatos könyv: Dr. Gyulai Ferenc: Kisképfotó (hétsó borító nélkül), Hevesy Iván. Jó színszűrő - szép kép, Hevesy Iván: Fényképezés rossz időben.
1
13247.

3 db 1945 előtti, fotóművészettel kapcsolatos könyv: Dr. Gyulai Ferenc: Kisképfotó (hétsó borító nélkül), Hevesy Iván. Jó színszűrő - szép kép, Hevesy Iván: Fényképezés rossz időben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jánosi József S.J.: A Mária tisztelet dogmatikája és lélektana - Molnár C. Pál huszonkét fametszetével. Első kiadás! Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. 101 l.  Kiadói, Molnár C. Pál fametszetével illusztrált kartonálásban.
1
13248.

Jánosi József S.J.: A Mária tisztelet dogmatikája és lélektana - Molnár C. Pál huszonkét fametszetével. Első kiadás! Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. 101 l. Kiadói, Molnár C. Pál fametszetével illusztrált kartonálásban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Saly László. Az Egyetemi Templom - A Pálosok régi pesti Szentegyháza. Bp., 1926, " Élet". 83 p., 21 oldal képmelléklet. Kiadói papírkötésben.
1
13249.

Dr. Saly László. Az Egyetemi Templom - A Pálosok régi pesti Szentegyháza. Bp., 1926, " Élet". 83 p., 21 oldal képmelléklet. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz