Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 68
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1217847
13238
260
Books: Architecture, Art
Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1962, Corvina. Kiadói vászonkötésben. 1218121
13239
260
Books: Architecture, Art
Dr. Theodore Müller: München múzeumai. Bp., 2004, Corvina. 166 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos fotóval. 1222732
13240
260
Books: Architecture, Art
Denis Rouart, Momcilo Stevanovic: Ismeretlen Degas és Renoir művek. Belgrad, 1964, Jugoslavija. Kiadói egészvászon-kötésben. 1222698
13241
260
Books: Architecture, Art
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtári példány volt. 1222633
13242
260
Books: Architecture, Art
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító sérült. 1222423
13243
260
Books: Architecture, Art
Művészet dióhéjban - Ötven remekmű alapján. Bp., 1982, Corvina. Kiadói modern keménykötésben. 1216623
13244
260
Books: Architecture, Art
Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben. Több helyütt javított példány. 1221488
13245
260
Books: Architecture, Art
Játékfilmjegyzék. A forgalomban levő filmektől 1957. decemberig. Miskolc, 1958, Borsodmegyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói keménykötésben. 1041589
13246
260
Books: Architecture, Art
Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben. 1050555
13247
260
Books: Architecture, Art
3 db 1945 előtti, fotóművészettel kapcsolatos könyv: Dr. Gyulai Ferenc: Kisképfotó (hétsó borító nélkül), Hevesy Iván. Jó színszűrő - szép kép, Hevesy Iván: Fényképezés rossz időben. 1217295
13248
260
11000
Books: Architecture, Art
Jánosi József S.J.: A Mária tisztelet dogmatikája és lélektana - Molnár C. Pál huszonkét fametszetével. Első kiadás! Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. 101 l. Kiadói, Molnár C. Pál fametszetével illusztrált kartonálásban. 1236931
13249
260
Books: Architecture, Art
Dr. Saly László. Az Egyetemi Templom - A Pálosok régi pesti Szentegyháza. Bp., 1926, " Élet". 83 p., 21 oldal képmelléklet. Kiadói papírkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft