Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete II. rész. Bp., 1911, Ná... https://www.darabanth.com/hu/260-Gyorsarveres/260.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~32/Petrik-Albert-A-regi-Buda-Pest-epitomuveszete-II-resz-Bp-1911-Nagel-Otto-103-p-Kiad~II1280192
1280192
13210
260
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,13 EUR , 9,38 USD
Leírás: Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete II. rész. Bp., 1911, Nágel Ottó. 103 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
: tánczos_gábor