Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 82

12909.

Kötés nélkül, krúdában maradt példány. 120p. / Piece without binding in cruda.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Bellarminus Enervatus. Liber primus. De verbo Dei. (cca 1791). Kiadói bordázott gerincű egészbőr kötés, a bőrkötés sérült, hasadt, belső előlap valószínűleg hiányzik, kopottas állapotban.
12910.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

12911.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Swedenborg Emanuel: Menny és pokol. Látottak és hallottak szerint. Bp. 1909. Londoni Swedenborg Társ. 334 p. Fűzve, kiadói papír borítóban; Jó állapotban
12912.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Móricz Zsigmond: A tűznek nem szabad kialudni. Bp., 1927. Athenaeum. A szerző aláírásával! (1929. VI. 29., Csécse).
12913.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Madách Imre: Az ember tragédiája. Első kritikai szövegkiadás. Sajtó alá rendezte: Tolnai Vilmos. Bp. 1923. MTA. Félvászon kötésben
12914.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jósika Miklós: Visszhangok. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv. Aranyozott félvászon kötés, festett lapszélek, néhány lap foltos, kissé kopottas állapotban.
12915.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs, III. kötet. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül gerincnél levált, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
12916.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12917.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

12918.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével. Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)
12919.

Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével.
Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Tapoltzai Gándl József Ágoston: Telemak és Kalypso vagy is futéssal győzettetik meg a szerelem. Hertzeg Kameraki Érseknek feneloni Saligniak Ferentznek nevezetes iratmányából kölcsönzött énekes szín játék két felvonásban... Vátz. 1795. Maramarosi Gottlieb Antal. 90p. Megviselt papírkötésben
12920.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft