Bellarminus Enervatus. Liber primus. De verbo Dei. (cca 1791). Kiadói bordázott gerincű egészbőr kötés, a bőrkötés sérült, hasadt, belső előlap valószínűleg hiányzik, kopottas állapotban.
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei I. rész. A kesergő szerelem. Magyar emlékírók gyémántkiadás. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv. Félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül a lapok foltosak, egy szakadt, viseltes állapotban.
Swedenborg Emanuel: Menny és pokol. Látottak és hallottak szerint. Bp. 1909. Londoni Swedenborg Társ. 334 p. Fűzve, kiadói papír borítóban; Jó állapotban
Jósika Miklós: Visszhangok. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv. Aranyozott félvászon kötés, festett lapszélek, néhány lap foltos, kissé kopottas állapotban.
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs, III. kötet. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül gerincnél levált, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
Schmid Kristóf ifjusági iratai, ötödik, egészen újra átdolgozott magyar kiadás uj beszélyekkel bővítve és egy-egy acélmetszettel díszítve Sujánszky Antal szerkesztése alatt. Bp., 1873. Athenaeum. I.-VIII. 4 kötetben 4 t. (Fuchsthaller metsz.) Korabeli félvászon kötésben
Tapoltzai Gándl József Ágoston: Telemak és Kalypso vagy is futéssal győzettetik meg a szerelem. Hertzeg Kameraki Érseknek feneloni Saligniak Ferentznek nevezetes iratmányából kölcsönzött énekes szín játék két felvonásban... Vátz. 1795. Maramarosi Gottlieb Antal. 90p. Megviselt papírkötésben