Biographiák vagy a régi és ujjabb időbéli nevezetes embereknek életeknek 's viselt dolgaiknak leírásai. Schiller után fordította Tanárki Mihály. Második darab. Pest, 1812, Trattner Mátyás. 1 rézmetszetű címképpel. Kissé megviselt papírkötésben
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 807p. gazdag szövegközti képanyaggal, köztük 25 egészoldalas. Festett, aranyozott, illusztrált, díszes kiadói vászonkötésben, festett lapszélekkel, gerincén apró foszlásokkal
A magyar kereskedő könyve I-IV köt (4 db) Szerk: Schack Béla. Teljes! Bp 1907-1911. Révai. A kereskedelmi tudnivalók enciklopédiája, kereskedők, pénzintézeti tisztviselők, iparosok, bírák, ügyvédek és hivatalnokok számára. Kiadói, egységes aranyozott egészvászon Gottermayer kötésben. Szép állapotban
Petőfi Sándor vegyes művei I.-III. kiadta Gyulai Pál, Pest. 1863. Pfeifer Ferdinánd. Aranyozott, vaknyomott egészvászon kötésben (Méhner), aranyozott lapszélekkel, szép állapotban