Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 82

12933.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12934.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Költők Albuma. Szerkesztette: Radó Antal. Bp., 1890. Lampel Róbert (Wodianer F és fiai)  Cs. és kir. udv. Könyvkereskedés tulajdona. Kiadói díszes egészvászon kötés, festett borító, festett lapszél. Illusztrált, foltos.
12935.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jókai Mór 10 kötet. Budapest, 1904-1930, Révai Testvérek kiadása. Díszes keménykötésű, aranyozott. Kötetenként változó állapotban.
12936.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Baranyi Ferenc: Esőveréssel. Válogatott és új versek. Dedikált! Bp., 1975, Magvető Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12937.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12938.

Eötvös József, báró : Emlék és ünnepi beszédei

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

12939.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

12940.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1–18. kötet pótkötetekkel (teljes). Budapest, 1893–1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopott kötésű sorozat
12941.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

12942.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12943.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

12944.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft