Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 82

Tolsztoj összes regényei és elbeszélései 6 kötet a sorozatból. Néhol sérült egészvászon kötésben.
12981.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Arany János nagyobb elbeszélései, II. kötet. Buda halála, Murány ostroma. Pest, 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél teljesen levált, kopottas állapotban.
12982.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Arany János-Zichy Mihály: Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival (facsimile kiadás) 38x45 cm
12983.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nemesné M. Márta: Vízcsepp mese. O. Petrocsiv Emil rajzaival. Budapest 1922. Tarka könyvek.
12984.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dóczi Lajos: Csók. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.  Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, aranyozott lapszélekkel Budapest, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai)
12985.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dóczi Lajos: Széchy Mária. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, aranyozott lapszélekkel Budapest, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai)
12986.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12987.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

12988.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cipősdoboznyi könyv, közte Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon, Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein, Szent Ágoston: A lélek Istennel való magányos beszélgetéseinek könyve, Müller Lajos: A boldogság útja, Nikolaus Lenau: Gedichte és már érdekességek
12989.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
12990.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft