Festmények és grafikák

Tételek száma: 185

Selmeci György (1947-): Udvar. Olaj, karton, jelzés hátul, 33×21 cm
10123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Slosár jelzéssel: Téli patak. Olaj, vászon, arany színű keretben, 60×80 cm
10124.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Somlai Vilma (1938-2007): Házak. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×58 cm
10125.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Somlai Vilma (1938-2007): Ház részlet. Olaj, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, hátul pecsét, 25×35 cm
10126.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Somlai Vilma (1938-2007): Sárga templom. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 38×48 cm
10127.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó fák. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 33×42 cm
10128.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

P Süveges Magdolna: Virágcsendélet. Akvarell, papír, apró szakadások, jelzett, 27×32 cm
10129.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady: Varjak szent madarak. Linó, papír, jelzett, keretben, 65×47 cm
10130.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Szöllősy jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, antik hibás keretben 94×83 cm
10131.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Szőnyi Jenő (1902-?): Munkások a gyár előtt. Ceruza, papír, jelzett, 16×20 cm
10132.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szőnyi István (1894-1960): Búcsú. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 13×10 cm
10133.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Szőnyi Jenő (1902-?): Papagájok. Akvarell, papír, jelzett, 19×13 cm
10134.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft