Festmények és grafikák Tételek száma: 185
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
775231
10123
199
Selmeci György (1947-): Udvar. Olaj, karton, jelzés hátul, 33×21 cm 759747
10124
199
14000
Slosár jelzéssel: Téli patak. Olaj, vászon, arany színű keretben, 60×80 cm 774177
10125
199
Somlai Vilma (1938-2007): Házak. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×58 cm 762138
10126
199
Somlai Vilma (1938-2007): Ház részlet. Olaj, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, hátul pecsét, 25×35 cm 779911
10127
199
14000
Somlai Vilma (1938-2007): Sárga templom. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 38×48 cm 779914
10128
199
14000
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó fák. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 33×42 cm 775219
10129
199
P Süveges Magdolna: Virágcsendélet. Akvarell, papír, apró szakadások, jelzett, 27×32 cm 780110
10130
199
26000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady: Varjak szent madarak. Linó, papír, jelzett, keretben, 65×47 cm 673368
10131
199
24000
Szöllősy jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, antik hibás keretben 94×83 cm 746312
10132
199
Szőnyi Jenő (1902-?): Munkások a gyár előtt. Ceruza, papír, jelzett, 16×20 cm 775162
10133
199
15000
Szőnyi István (1894-1960): Búcsú. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 13×10 cm 772882
10134
199
Szőnyi Jenő (1902-?): Papagájok. Akvarell, papír, jelzett, 19×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft