Festmények és grafikák

Tételek száma: 185

Remsey Gábor (1925-1999): Falu vége. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10111.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Remsey Gábor (1925-1999): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×26 cm
10112.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Révész Antal (1931-): Dunai kikötő. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 61x45 cm.
10113.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Réti Mátyás (1922-2002): Falusi utcák. Filc, papír, jelzés nélkül, 15×21 cm, összesen: 4db
10114.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ruttkay Sándor (1951-): Séta; akvarell-papír; jelzett, keretben 52x67 cm
10115.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ruzicskay György (1896-1993): Nevetség tárgya. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10116.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13

Ruzicskay György (1896-1993): Gondolkodó. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10117.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ruzicskay György (1896-1993): Fények. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10118.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9

Ruzicskay György (1896-1993): Hegyek között. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10119.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ruzicskay György (1896-1993): Aknák között. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10120.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11

Sarkadi jelzéssel: Sopron. Szén, papír, üvegezett keretben 28×38 cm
10121.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Schéner Mihály (1923-2009):  Mediterrán ház részlet. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm
10122.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft