Festmények és grafikák Tételek száma: 185
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
760698
10099
199
B. Orosz István (1953-): Magányos ház. Olaj, farost, keretben 50×60 cm 762113
10100
199
Palandu jelzéssel: Balerinák. Pasztell, papír, üvegezett keretben 49×12 cm 675203
10101
199
2200
Pataki Dénes (1921-1975): Vágyálom. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 675183
10102
199
3200
Pataki Dénes (1921-1975): Pókercsata. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 774162
10103
199
Pataky jelzéssel: Gyümölcs csendélet cigarettával. Olaj, karton, antik keretben, 24×31 cm 709983
10104
199
Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm 773911
10105
199
Perlrott jelzéssel: Asztali színkavalkád. Olaj, vászon, keretben, 76x56 cm. 758057
10106
199
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 33×28 cm 747706
10107
199
4800
Pogány jelzéssel: Tűzfal. Pasztell, papír, üvegezett keretben 38×29 cm 776324
10108
199
Pokorny Marcella: Sopron. Tus, papír, jelzett, 20×15 cm 776325
10109
199
Pokorny Marcella: Algír. Tus, papír, jelzett, 21×30 cm 774966
10110
199
Radnai jelzéssel: Hazafelé. Színezett, rézkarc, papír, 24×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft