Festmények és grafikák Tételek száma: 185
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
761716
10135
199
Szántó András (1948): Long Way rézkarc, jelzett, sorszámozott 15/50 üvegezett keretben 40x30 cm 716324
10136
199
Szilárd jelzéssel: Női akt, c-print 1/10, jelzett, üvegezett keretben, 35×23 cm 780391
10137
199
SZJ jelzéssel: Viharos tenger. Olaj, vászon, keretben, 28×40 cm 779897
10138
199
Szórády jelzéssel:Rózsás csendélet. Olaj, vászon, 60×100 cm 774839
10139
199
200000
TM jelzéssel: Fej. Olaj, karton, üvegezett keretben, 29×21 cm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
777876
10140
199
24000
Torma jelzéssel: Fasor az útnál. Olaj, vászon, dekoratív antik keretben, 34×45 cm 732532
10141
199
Toth jelzéssel: Vitorlás a partnál. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm 777757
10142
199
Tutz Ira (1955): Erőd utca. Akvarell, papír, üvegezett keretben, kép: 22x14 cm, keret: 26x35 cm. 763455
10143
199
Vadász Endre (1901-1944): A jókívánságokat szívesen köszönik Fricsay Ferenc és neje. Rézkarc. jelzett,hátoldalán bélyegzővel, 14x16 cm. 673483
10144
199
Vanek [József] 927: Ország, világ, ceruzám hegyén. Az "Album" összes karrikatuáit stencylre átrajzolta... sokszorositotta Lovag Kassay. Karikatúra-album a szerző előszavával, dedikációjával (!) ("Kenessey úrnak mint egyik áldozatomnak szeretettel - Vanek a szerző 1927. XII. 19."). Fűzött, viseltes állapotú (néhány rajz ceruzával átrajzolva) 774182
10145
199
Varga Bencsik József (1944-): Pitypang. Színezett rézkarc 15/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×24 cm 777327
10146
199
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Önarckép. Fametszet, papír, jelzett, 32×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft