Festmények és grafikák

Tételek száma: 185

Szántó András (1948): Long Way  rézkarc, jelzett, sorszámozott 15/50 üvegezett keretben 40x30 cm
10135.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10136.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

SZJ jelzéssel: Viharos tenger. Olaj, vászon, keretben, 28×40 cm
10137.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szórády jelzéssel:Rózsás csendélet. Olaj, vászon, 60×100 cm
10138.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

TM jelzéssel: Fej. Olaj, karton, üvegezett keretben, 29×21 cm
10139.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Torma jelzéssel: Fasor az útnál. Olaj, vászon, dekoratív antik keretben, 34×45 cm
10140.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Toth jelzéssel: Vitorlás a partnál. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm
10141.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tutz Ira (1955): Erőd utca. Akvarell, papír, üvegezett keretben, kép: 22x14 cm, keret: 26x35 cm.
10142.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vadász Endre (1901-1944): A jókívánságokat szívesen köszönik Fricsay Ferenc és neje. Rézkarc. jelzett,hátoldalán bélyegzővel, 14x16 cm.
10143.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vanek [József] 927: Ország, világ, ceruzám hegyén. Az "Album" összes karrikatuáit stencylre átrajzolta... sokszorositotta Lovag Kassay. Karikatúra-album a szerző előszavával, dedikációjával (!) ("Kenessey úrnak mint egyik áldozatomnak szeretettel - Vanek a szerző 1927. XII. 19."). Fűzött, viseltes állapotú (néhány rajz ceruzával átrajzolva)
10144.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Varga Bencsik József (1944-): Pitypang. Színezett rézkarc 15/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×24 cm
10145.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Önarckép. Fametszet, papír, jelzett, 32×24 cm
10146.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft