Festmények és grafikák

Tételek száma: 185

Katona jelzéssel: Látkép a tengerre. Olaj, farost, antik keretben, 17×23 cm
10060.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Karácsonyi Irén (1908-1992): Csendélet. Olaj, karton, keretben, foltos, 60×70 cm
10061.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kárpáthy jelzéssel: Tátrai hegycsúcsok. Olaj, karton, újszerű keretben, 20×24 cm
10062.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kecskés jelzéssel: Csónak a fák között. Akvarell, papír, 46×33 cm
10063.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Kékesi László (1919-1993): Pápai Páriz Ferenc, rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10064.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kékesi László (1919-1993): Hippokratesz rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10065.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Klimó István (1883-1961): Kora nyári fények. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×50 cm
10066.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
10

Klimó István (1883-1961): Házak a sziklák alatt. pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×50 cm
10067.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
9

Koczkás jelzéssel: Lány a pataknál. Olaj, karton, keretben, 37×48 cm
10068.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10069.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

10070.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

10073.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft