Festmények és grafikák

Tételek száma: 185

10036.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10037.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10038.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, törött üveg, keretben, 28x48 cm
10039.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Élesdy István (1912-1987): Budai Vár, Fortuna utca. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, 43x61cm
10040.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Farsang Sándor (1945-): Málnás kamikaze rá félszemű cola. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 46×34 cm
10041.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

10042.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Feleky Fetter Frigyes (1899-1977): Asszonyok gyerekkel. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×26 cm
10043.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Fóti jelzéssel: Galamb etetés. Olaj, vászon, antik keretben, 40×77 cm
10044.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

10045.

Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír /
Freemason sepulchre, water color 31×21 cm

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Frank jelzéssel: Merengő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×19 cm
10046.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Fürst Andor (1908-1978): Ülő garnitúra 1941. Akvarell, papír, jelzett, 21×28 cm
10047.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft