Festmények és grafikák

Tételek száma: 185

Jelzés nélkül: Tavaszi tájkép. Olaj, vászon, keretben, 25×30 cm
10171.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jelzés nélkül: Boci az istállóban. Olaj, farost, keretben, 43x33 cm.
10172.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10

Jelzés nélkül: Hattyúk tava tájkép. Gouache, karton, üvegezett keretben, 52x37 cm.
10173.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Jelzés nélkül: Hattyúk tava, tájkép. Gouache, karton, üvegezett keretben, 52x37 cm.
10174.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jelzés nélkül: Házak az erdőszélen. Gouache, vászon, 60×80 cm
10175.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

10176.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Jelzés nélkül: Meztelen nők a sziklán. Olaj, karton, keretben, 29×37 cm
10177.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Vadászó róka. Gouache, karton, üvegezett antik keretben, 21×33 cm
10178.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jelzés nélkül: Ideális panoráma. Gouache, karton, üvegezett antik keretben, 21×33 cm
10179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jelzés nélkül: Hegycsúcs. Gouache, karton, üvegezett antik keretben, 21×33 cm
10180.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jelzés nélkül: Palackok. Olaj, vászon, 35x24cm (a vásznon két kis sérülés)
10181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

5 db kép Jelzés nélkül: Pihenő akt. Szén, papír, 45x31,5cm (szakadt) + 2db Ülő akt. Grafit, papír, 43x30,5cm + Ülő akt + Aktvázlatok. Szén, papír, 43x30,5cm + Akt. Szén, papír, 45x29,5cm
10182.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft