Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 96
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
486277
12459
186
Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval 433353
12460
186
Bródy Sándor: Éjszaka Első kiadás! Bp., 1893. Magyar Ny. 152 p. (borítók nélkül) 485734
12461
186
Sík Sándor: Áldás. Versek. Bp., 1963, Szent István Társulat, Pécsi Szikra Ny. Kiadói vászonkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás! 658096
12462
186
Herczeg Ferenc: A három testőr, A dolovai nábob lánya. Bp., 1894 Singer és Wolfner. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben. 2 kötet 679271
12463
186
Babay József: A szeretet könyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, jó állapotú (borító kissé foltos) 684675
12464
186
Illyés Gyula: Kézfogások. Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval - Első kiadás 563670
12465
186
Kós Károly: Kalotaszeg, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban 684678
12466
186
Illyés Gyula: Közügy. Bp., 1981, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval 683057
12467
186
Kós Károly: Varju-nemzetség. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, ex librisszel 684682
12468
186
Illyés Gyula: Abbahagyott versek. (Mikrokozmosz Füzetek) Bp., 1971, Szépirodalmi. Első kiadás! Kiadói papírkötésben 533065
12469
186
Lampérth Géza: Régi magyar levelesláda. Mult idők szerelmes irásai és egyebek. Bp. 1923. Globus. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (hibás gerinc) 685521
12470
186
Horváth István: Kiáltás halál ellen. Versek 1971-1972. Kolozsvár, 1973, Dacia. Kartonált, illusztrált védőborítóval. Dedikált példány (!) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft