Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 96

Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval
12459.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12460.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Sík Sándor: Áldás. Versek. Bp., 1963, Szent István Társulat, Pécsi Szikra Ny. Kiadói vászonkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!
12461.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Herczeg Ferenc: A három testőr, A dolovai nábob lánya. Bp., 1894 Singer és Wolfner. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben. 2 kötet
12462.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Babay József: A szeretet könyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, jó állapotú (borító kissé foltos)
12463.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Illyés Gyula: Kézfogások. Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval - Első kiadás
12464.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12465.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Illyés Gyula: Közügy. Bp., 1981, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12466.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kós Károly: Varju-nemzetség. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, ex librisszel
12467.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Illyés Gyula: Abbahagyott versek. (Mikrokozmosz Füzetek) Bp., 1971, Szépirodalmi. Első kiadás! Kiadói papírkötésben
12468.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lampérth Géza: Régi magyar levelesláda. Mult idők szerelmes irásai és egyebek. Bp. 1923. Globus. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (hibás gerinc)
12469.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Horváth István: Kiáltás halál ellen. Versek 1971-1972. Kolozsvár, 1973, Dacia. Kartonált, illusztrált védőborítóval. Dedikált példány (!)
12470.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft