Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 96

Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalutjáról. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalutjáról. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Pesti Napló. Számos szövegközti és egész oldalas illusztrációval, hasonmással. Aranyozott, festett, dombornyomásos, díszes kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban (a gerinc sérült, az első lapok kijárnak, a kötés megkopott)
12447.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9

12448.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

báró Kemény Zsigmond: Zord idő. Bp., é.n. Franklin. Aranyozott félbőr kötésben
12449.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Remekírók Képes Könyvtára: Firdúszi: A Sáhnáméból Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, szép állapotban
12450.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12451.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

William Shakespeare: Lear király. Ford. Vörösmarty. Bp., 1882, Ráth Mór. Leszik féle, festett egészvászon kötésben. Jó állapotban
12452.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

12453.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tarczai György: Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadó, festett, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, szép állapotban
12454.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bete und Singe!. Andachtsbuch für Dunabogdány. Zusammengestellt von Dr. Johann Hufnagl . Bp., 1927. Apostol Buchdruckerei, dedikált
12455.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., é.n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, illusztrált, előzéklapon tollas ajándékozó sorok, kötés belül levált
12456.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Karinthy Frigyes: Színház. Bp., ccs 1930 Athenaeum.
12457.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12458.

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft