Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

9

Leírás:

Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalutjáról. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalutjáról. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Pesti Napló. Számos szövegközti és egész oldalas illusztrációval, hasonmással. Aranyozott, festett, dombornyomásos, díszes kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban (a gerinc sérült, az első lapok kijárnak, a kötés megkopott)

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17