Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 96

12435.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12436.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

12437.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

12438.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12439.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

12440.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

12441.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Révai Kis Lexikona, Bp., 1936. Révai irodalmi intézet kiadása. Egészbőr kötésben. (kötéstábla elvált)
12442.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A Pesti Hirlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben, A-Z, rengeteg képpel és térképpel. Bp, 1937, Pesti Hirlap. Dombornyomott, aranyozott kiadói vászonkötésben. Gerincen szakadás
12443.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Sue, Eugene: A bolygó zsidó. Regény. Ford. Keleti Gábor, Lányi Viktor és Csetényi Erzsi. I.-II. köt. Biczó András borítójával. Bp. 1930. Dante. 592p.; 498p. Kiadói félvászon-kötésben.
12444.

Sue, Eugene: A bolygó zsidó. Regény. Ford. Keleti Gábor, Lányi Viktor és Csetényi Erzsi. I.-II. köt. Biczó András borítójával.
Bp. 1930. Dante. 592p.; 498p. Kiadói félvászon-kötésben.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

12445.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Katona József: Bánk bán. Csók István képeivel illusztrált diszkiadás. Bev: Jókai Mór. Bp., 1899, Pesti Napló. Gottermayer-féle festett, szecessziós, kiadói egészvászon kötésben (a kötés kissé kopottas, gerincén sérült)
12446.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft