Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 96
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
685127
12471
186
Boross Mihály: A haza járó lélek. Pest, 1856. Nyom. Gyurian Józsefnél, (ázás nyomok) 629421
12472
186
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben 641472
12473
186
Nyírő József: Mádéfalvi veszedelem. Bp., 1939, Révai. Festett halinakötésben, jó állapotban 607055
12474
186
Mikszáth Kálmán: Tisztelt Ház. Bp., 1932, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban 563751
12475
186
Erdős René: Borsóhercegnő, Bp. 1924 Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. kiadása, aláírt példány, kiadói egészvászon kötésben 615624
12476
186
Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben. 683063
12477
186
Jókai Mór Összes Művei. Nemzeti Kiadás XXXVII.: Novellák. Bp., 1895, Franklin-Társulat - Révai Testvérek. Kiadói, gazdagon díszített, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú 684677
12478
186
Illyés Gyula: Fáklyaláng. Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói papírkötésben 563671
12479
186
Kós Károly: Az országépítő, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban 514916
12480
186
Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról. Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült 627499
12481
186
Saintine B. X.: Három királyné - regényes korrajz két kötetben. Ford.: Csukássi József. Bp., 1870 Lauffer Vilmos. 2 kötet aranyozott egészvászon kötésben 648778
12482
186
Lőrinczy György: A boldogság császárja - Fantazmagória. Bp., 1927 Singer és Wolfner. Aranyozott félbőr kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft