Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 96

Boross Mihály: A haza járó lélek. Pest, 1856. Nyom. Gyurian Józsefnél, (ázás nyomok)
12471.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
12472.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nyírő József: Mádéfalvi veszedelem. Bp., 1939, Révai. Festett halinakötésben, jó állapotban
12473.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Mikszáth Kálmán: Tisztelt Ház. Bp., 1932, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12474.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12475.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12476.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Jókai Mór Összes Művei. Nemzeti Kiadás XXXVII.: Novellák. Bp., 1895, Franklin-Társulat - Révai Testvérek. Kiadói, gazdagon díszített, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
12477.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Illyés Gyula: Fáklyaláng. Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói papírkötésben
12478.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12479.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12480.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12481.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12482.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft