Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 96

Lewis Wallace: Ben-Húr. Regény Krisztusról. Ford. Szekrényi Lajos. 3. gondosan átnézett kiad. Pataky László 83 eredeti rajzával. 1-2. köt. Bp., 1901, A fordító kiadása. Festett, Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (Egy lap kijár.)
12483.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford. Pap László. Bp. 1941 Bibliotheca (Sylvester ny.) 158 p. Illusztrált kiadói selyemkötésben, raffiával összefűzve
12484.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12485.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tolnai Világlexikona I-II (A-Bur). Bp., 1926, Tolnai. Kiadói félvászon kötésben, gazdagon illusztrált, kopottas állapotú
12486.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A Luthor-féle új írásmód tanmenete, Íráspedagógiai Gyűjtemény kiadása, Bp., 1937.
12487.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Mátrai Sándor: Az ítélet nem jogerős. Budapest. É.n. A "Mundus"  kiadása.
12488.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei. Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotú
12489.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Illyés Gyula: Dőlt vitorla. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12490.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel.
12491.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Bíró Bertalan: A szegedi üstökös. Márton Lajos címlaptervével és illusztrációival. Bp., [1940], Korda Rt. Kissé viseltes kiadói papírkötésben
12492.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi
12493.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

12494.

Tarnóczi János: Amiről a józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története.
Bp. 1933. Szent József Egyházköz. Kiad. 208 p. Gazdag képanyaggal. Eredeti papírkötésben

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft