Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 96
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
546556
12483
186
Lewis Wallace: Ben-Húr. Regény Krisztusról. Ford. Szekrényi Lajos. 3. gondosan átnézett kiad. Pataky László 83 eredeti rajzával. 1-2. köt. Bp., 1901, A fordító kiadása. Festett, Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (Egy lap kijár.) 466119
12484
186
Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford. Pap László. Bp. 1941 Bibliotheca (Sylvester ny.) 158 p. Illusztrált kiadói selyemkötésben, raffiával összefűzve 682878
12485
186
Gustav Freytag: Tartozik és követel I-III. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1928, Nova. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú 683066
12486
186
Tolnai Világlexikona I-II (A-Bur). Bp., 1926, Tolnai. Kiadói félvászon kötésben, gazdagon illusztrált, kopottas állapotú 503192
12487
186
A Luthor-féle új írásmód tanmenete, Íráspedagógiai Gyűjtemény kiadása, Bp., 1937. 657519
12488
186
Mátrai Sándor: Az ítélet nem jogerős. Budapest. É.n. A "Mundus" kiadása. 625088
12489
186
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei. Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotú 684680
12490
186
Illyés Gyula: Dőlt vitorla. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval 532802
12491
186
Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel. 584698
12492
186
Dr. Bíró Bertalan: A szegedi üstökös. Márton Lajos címlaptervével és illusztrációival. Bp., [1940], Korda Rt. Kissé viseltes kiadói papírkötésben 658291
12493
186
Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi 573478
12494
186
Tarnóczi János: Amiről a józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története. Bp. 1933. Szent József Egyházköz. Kiad. 208 p. Gazdag képanyaggal. Eredeti papírkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft