Books: Technics

Number of items: 70

20800.

3 400 HUF
9,21
10,63

20801.

3 000 HUF

20802.

3 600 HUF
9,76
11,25

20803.

3 600 HUF
9,76
11,25

20804.

3 600 HUF
9,76
11,25

Geleji Sándor: A hengerelés erőszükségletének kiszámítása. Bp., 1934. 26 + 12 p A szerző Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek főmérnöke autográf bejegyzéseivel, még egy különlenyomat hozzá. Félvászon kötésben
20805.

3 400 HUF
9,21
10,63

Birgid Hanke: Carl. F. Borgward. Unternehmer und Autokonstrukteur. Bielefeld, 2010, Delius Klasing. 191 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20806.

3 200 HUF
8,67
10,00

Clauspeter Becker: Cars & Girls. Werner Eisele. München, 2006, Collection Rolf Heyne. 359+1 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítón apró szakadással és koszfoltokkal.
20807.

3 200 HUF
8,67
10,00

Geleji Sándor (1898-1967) mérnök: Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.
20808.

Geleji Sándor (1898-1967) mérnök:
Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.

3 000 HUF

Ordódy Márton:Sárkányrepülés (Sárkányépítés - Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Műszaki Könyvkiadó 1980. 203p. Kiadói papírborítóval +  Jereb Gábor: Vitorlázórepülők tankönyve. Bp., 1971, Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötés, 789p.
20809.

Ordódy Márton:Sárkányrepülés (Sárkányépítés - Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Műszaki Könyvkiadó 1980. 203p. Kiadói papírborítóval +

Jereb Gábor: Vitorlázórepülők tankönyve. Bp., 1971, Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötés, 789p.

2 400 HUF

Painlevé, Paul - Borel, Émile - Maurain, Charles: Az aviatika. Ford.: Erdős Lajos. Természet és Technika 2. Bp.,én. (cca 1923 után),Athenaeum, 276 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.   Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.
20810.

Painlevé, Paul - Borel, Émile - Maurain, Charles: Az aviatika. Ford.: Erdős Lajos. Természet és Technika 2. Bp.,én. (cca 1923 után),Athenaeum, 276 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.

Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.

3 000 HUF

Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.  A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából.
20811.

Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF