Books: Technics

Number of items: 70

P. P. Budnikow, A. S. Bereshnoj, I. A. Bulawin, B. M. Grissik, G. W. Kukolew, D. N. Polubojarinow: Technologie der keramischen Erzeugnisse einschliesslich der feuerfesten Baustoffe. (Kerámiatermékek technológiája, beleértve a tűzálló építőanyagokat.) Szerk: Prof. Dr. Th. Haase. Berlin, 1953, WEB Verlag Technik. 666p. Engelhard-Reyhersche-ny, Gotha. Német nyelvű. Ábrákkal, fényképekkel, táblázatokkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Vaknyomott borító.
20812.

2 600 HUF
7,05

Stefan Dierkes: Opel Kadetta Bochum, ich komm' aus dir. Bielefeld, 2007, Delius. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés
20813.

2 800 HUF

20814.

2 800 HUF

Györgyi Géza: Elméleti magfizika. Bp., 1961, Műszaki, 447+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.
20815.

2 800 HUF

Prof.dr. A. Geleji: (Geleji Sándor dr).:műszaki munkáiból készült kolligátum. MAgyar és németr nyelvű munkák, kb 15 db egybe kötve. Egészvászon kötésben ca 1950-1960
20816.

2 800 HUF

Teljesítményrepülők könyve. Bp., 1957., Kossuth, 373 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20817.

2 800 HUF

Horváth János: Optika: elektromágneses fényelmélet Tankönyvkiadó, 1966. 230p. Kiadói papírkötésben, alja foltos
20818.

1 800 HUF

Strassner, [Albert]: Tabellen für die Einflußlinien und die Momente des durchlaufenden Rahmens. Berlin, 1922, Wilhelm Ernst & Sohn, 4 sztl. lev.+ 59+(1) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel, részben szétváló fűzéssel, az utolsó két lap kijár.
20819.

2 800 HUF

Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 167+1 p. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20820.

2 800 HUF

20821.

2 600 HUF
7,05

Renate Wiehager (szerk.): Das Mercedes-Benz Museum. Konstanz, 2006, Stadler. 240 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítón apró kopásnyomokkal.
20822.

2 600 HUF
7,05

Zschimmer, Eberhard: Deutsche Philosophen der Technik. Stuttgart, 1937, Ferdinand Enke, 4 sztl. lev.+ 115 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos borítóval.
20823.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF