Books: Technics

Number of items: 70

20788.

5 000 HUF

20789.

5 000 HUF

Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. DEDIKÁLT Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20790.

5 000 HUF

20791.

5 000 HUF

Andrew S. Tanenbaum: Számítógép architektúrák. [Bp.], 2001, Panem. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
20792.

4 800 HUF
13,01
15,00

A. K. Legg: Audi Owners Workshop Manual. Audi 80, 90 & Coupé. Sparkford, 1991, Hanyes. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal.
20793.

4 400 HUF
11,92
13,75

Az Ipari Szakkönyvtár 3 kötete és a Kereskedelmi Szakkönyvtár 1 kötete: Közigazgatási ismeretek iparosok számára + A kozmetikus kézikönyve + Asztalosipar + Az ügyes eladó kézikönyve. Bp., é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, A Kereskedelmi Szakkönyvtár Szerkesztőbizottsága. Kiadói félvászon-kötések, vegyes állapotban, elváló gerinccel, intézményi bélyegzővel.
20794.

3 000 HUF

Straub Sándor: Elektrotechnika. A gyakorlati elektrotechnika kézikönyve. IV-V. rész. Bp., 1907-1909., Pallas, VI+2+184+XVI+VII+1+378+2+XXXVIII p.+ IX-XII+XIII-XVIII (kihajtható mellékletek) t. Szövegközti fekete-fehér ábrákkal és illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, a hátsó előzéklap szakadt.
20795.

3 200 HUF
8,67
10,00

20796.

4 000 HUF

20797.

Geleji Sándor dr.:
Bp., 1952. Akadémiai. 248 p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel. Kiadói egészvászon kötésben

4 000 HUF

20798.

4 000 HUF

Michael Bowler, Giuseppe Guzzardi, Enzo Rizzo: Das große Buch der Automobile. H.n., 2003, Vmb. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, zsugorfóliában.
20799.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF