Books: Technics

Number of items: 70

Porsche Boxter. Stuttgart, én., Porsche AG, 113 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20824.

1 800 HUF

Marx György: Kvantummechanika. Bp., 1971., Műszaki, 290+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.
20825.

2 400 HUF

Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Ford.: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
20826.

2 400 HUF

20827.

1 600 HUF

20828.

2 000 HUF

Geleji (Sándor), Alexander: Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch Berlin 1961.Akademie-Verl., 1961. 754p. Kiadói Vászonkötésben.
20829.

2 000 HUF

Geleji (Sándor) Alexander: Výpočet sil a spotřeby energie při tváření kovů. DEDIKÁLT. Praha. 1955.254p. Kiadói vászonkötésben
20830.

2 000 HUF

Nissi Géza: Teleptan. Ipari Szakközépiskolai Tankönyv. Bp., 1975, Műszaki, papírkötés.
20831.

700 HUF
1,90
2,19

Badacsonyi Ferenc: Szakrajz. Tananyag a repülőgépszerelő szakmunkások továbbképző ismeretfelújító korszerűsítő tanfolyama részére. 1974, Közlekedés és Postaügyi Minisztérium Személyzeti Főosztálya, papírkötés.
20832.

700 HUF
1,90
2,19

D. N. Kimmelman: Gépalkatrészek szilárdsági számításai ismételt igénybevételeknél. Nehézipar Könyvei 40. Bp., 1951, Néhézipari Könyv- és Folyóiratkiadó, 144 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a borító elvált a könyvtesttől. Megjelent 2000 példányban.
20833.

1 600 HUF

Frank Ernő: Veszélyességi táblázat és üzembesorozás. Munkaügyi Szemle kiadványai 10. sz. Bp., [1933], Wodianer F. és Fiai, 135+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. (Ritka!)
20834.

2 000 HUF

20835.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF